Czy obecne czasy dają nam okazję do totalnej transformacji naszego wyglądu?

Sprzęt dentystyczny
Chcąc zatrzymać upływający czas, panie często decydują się na różnego rodzaju inwazyjne sposoby polepszania naszego wyglądu. Natomiast dzisiaj jest tyle możliwości, aby spłycić zmarszczki, iż wcale nie potrzebny jest tu skalpel. Jakie metody są na pewno warte uwagi?

Medycyna estetyczna
Autor: Aimee Heart
Źródło: http://www.flickr.com

Przetestujmy to bowiem wpisując na przykład w przeglądarkę frazę: centrum medycyny estetycznej kraków (sprawdź informacje), Wrocław, czy Poznań, a będziemy zdziwieni ilością reklam, dzięki którym w parę minut możemy umówić się na pierwszą wizytę u specjalisty. Podczas niej dowiemy się jakie produkty zmienią nielubianą przez nas sekcję twarzy, czy ciała i jakich efektów możemy się po danej kuracji spodziewać. Jednym z częściej wykonywanych ostatnio zabiegów jest mezoterapia, opierająca się na wstrzyknięciu w skórę produktów odżywczych pobudzających ją do rozwoju. Jednakże jeśli ciekawi nas mezoterapia Kraków ((poznaj dodatkowe informacje)),Warszawa, Poznań, czy Gdańsk będzie koniecznym kierunkiem podróży, gdyż centrum medycyny estetycznej Kraków, ma o wiele więcej doświadczenia niż małomiasteczkowa przychodnia – hipokrates-olesnica.pl/ przez co wyższe są umiejętności lekarzy.

Titan – naprężanie skóry promieniami podczerwieni. Titan emituje dużej mocy promieniowanie, które podgrzewa skórę . W efekcie podrażnione włókna kolagenowe odbudowują się a także odzyskują uprzednią sprężystość. Rekomenduje się 2 zabiegi co 4 tygodnie i jeden przypominający po roku. Kosmetyczka nakłada na buzię schładzający żel. Posuwa głowicą emitującą promienie podczerwieni po wyselekcjonowanym obszarze twarzy. Jeden impuls trwa blisko trzech sekund oraz jest odczuwalny jako ciepło o różnym nasileniu – zależy to od wrażliwości skóry. Uczucie pieczenia mija szybko, natomiast nieznaczne zaczerwienienie oraz uczucie ściągnięcia mogą utrzymywać się kilkanaście godzin. Zabieg jest pewny, nie narusza otaczających tkanek. Możemy go wykonywać latem, opalenizna nie jest problemem. Jedynie ciąża, choroby nowotworowe oraz skórne stanowią przeciwwskazanie.

Lekarz
Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie usługi oferuje taka klinika?
gabinet medycyny estetycznej to miejsce, w którym można wykonać wiele efektywnych zabiegów upiększających ciało. W swej działalności wykorzystuje najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania, z laserami na czele. W takich placówkach można pozbywać się niedoskonałości ciała takich jak blizny, plamy czy zmiany skórne. To także doskonała opcja, by pozbyć się objawów starzenia, jak zmarszczki czy wiotczenie skóry, a równocześnie zapobiegać im. Innym efektywnym zabiegiem, jaki można przeprowadzić w gabinecie medycyny estetycznej okazuje się depilacja laserowa, dzięki której można wyzbyć się niechcianego owłosienia. Nierzadko zabiegi medycyny estetycznej wiążą się z równie innowacyjnymi rozwiązaniami współczesnej kosmetologii, co gwarantuje jeszcze doskonalsze wyniki działania.

Jeśli jedna seria zabiegów ma bowiem bardzo podnieść nasze poczucie własnej wartości , dodać nam siły i sprawić, iż będziemy się sobie jeszcze bardziej podobać to dlaczego mielibyśmy nie wykorzystać, dawanych nam przez dwudziesty pierwszy wiek, możliwości na lepsze życie? Warto jednak mieć w pamięci, iż upływanie czasu to nie tylko kolejne zmarszczki, coraz mniej sprężysta skóra i siwe pasma włosów, a również mnóstwo doświadczenia i wiedzy życiowej, którą możemy przekazywać młodszym pokoleniom.