Salony odnowy biologicznej oraz SPA i ich spora paleta zabiegów leczniczych i wellness. Troszczymy się o ducha i ciało.

SPA
Coraz większą popularnością cieszą się w naszym kraju gabinety odnowy biologicznej i SPA. Ulubiony sposób relaksu w SPA można dostosować do naszego trybu życia i do naszego sposobu na aktywne spędzanie czasu wolnego. Wizyta w SPA to wspaniały sposób, aby zatroszczyć się o ciało i duszę i złapać dystans do otaczającej rzeczywistości. Dlatego dobrze jest poznać atuty SPA, a potem po prostu się tam udać. Karnet do SPA albo wypoczynek w hotelu ze spa to również świetny upominek dla kogoś bliskiego.

Dermatolog
Autor: Expert Infantry
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie kobiety docenią ten prezent. Hotele i salony SPA mają bardzo bogatą paletę seansów leczniczych i wellness, jakich celem są relaksacja i odnowa biologiczna. W swoich najlepszych salonach spa Warszawa proponuje fachowe masaże, pielęgnację twarzy i ciała w rozmaitych wersjach, a w ostatnim czasie także konsultacje dermatologiczne i porady lekarza medycyny estetycznej. Gdy lubimy egzotyczny klimat, zdecydujmy się na masaże wykonywane przez masażystów z Indii albo Filipin. Pozwolą one przywrócić siły oraz otrzymać zastrzyk pozytywnej energii, a zabiegi, dobrane do różnych potrzeb skóry, poprawią jej wygląd. Szczególnie dobry wpływ mają używane do masażu olejki albo ich mieszanki – arganowy, ze słodkich migdałów czy orzecha włoskiego.

Obiekty oferujące pobyty kilkudniowe są zwykle położone poza granicami miasta i z dala od miejskiego zgiełku. Z kolei salony oferujące pobyty kilkugodzinne lub całodniowe, położone są przede wszystkim w centrum miasta – to tak zwane day spa Warszawa tego typu miejsc ma dość sporo i oferta tego miasta jest godna uwagi. Gabinety spa systematycznie poszerzają swą ofertę, więc teraz można skorzystać też z zajęć ruchowych albo wziąć udział w wykładach nt. zdrowego odżywiania. Warto szybciej się zorientować – jeżeli jest nam to potrzebne – czy w ramach naszego pobytu przyjmie nas lekarz medycyny estetycznej lub dermatolog warszawa organizuje także konsultacje u kosmetologa.

Dzięki nowoczesnemu podejściu w niedługim czasie możemy pójść na wizytę do lekarza, porady kosmetologa a także cyklowi seansów – i to wszystko w jednym miejscu. Świetnym posunięciem jest współpraca kosmetologa z dermatologiem i natychmiastowe wprowadzanie porad, jakie zaleci dermatolog Warszawa z pewnością nie zawiedzie nas jeśli chodzi o ofertę salonów SPA.