Włosy to wizytówka kobiety. Dbajmy o nie z rozmysłem!

Kosmetyki
Nie ulega wątpliwości, że włosy są jednym z największych atrybutów kobiety. Gęsta i lśniąca czupryna przyciąga spojrzenia mężczyzn i podkreśla urodę jej posiadaczki. natura nie zawsze jest jednak tak samo sprawiedliwa i mnóstwo pań musi borykać się z rzadkimi czy osłabionymi kosmykami. Często jest też tak, że za zły wygląd fryzury ponoszą odpowiedzialność same kobiety.

Dzisiaj do dyspozycji mamy przecież tyle różnych przyrządów do włosów, że ciężko się opanować. Przy pomocy prostownicy wygładzamy oporne pukle, lokówka z kolei pozwala nam tworzyć upragnione loki i fale.

Jeśli masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na ten temat, kliknij pod ten link, to rzeczywiście świetne opracowanie (http://www.optegra.com.pl/zabiegi/okuloplastyka-bezpieczne-zabiegi-okolic-oka/) tego zagadnienia.

Wysoka temperatura wspomnianych urządzeń niszczy delikatną strukturę włosów i znacząco wpływa na ich piękno. Do tego dorzućmy tanie preparaty do stylizacji z alkoholem, naszpikowane amoniakiem kremy koloryzujące, rozjaśniacze czy płyny do trwałej ondulacji i mamy doskonały przepis na suche, pozbawione blasku i łamiące się na potęgę włosy.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, to odsyłam do źródła (https://www.uroczysko7stawow.pl/hotel/eko), ponieważ odnajdziesz tam mnóstwo zajmujących Cię tematów, które są tam omówione.

Kuszące, prawda?

Fryzjer
Autor: CinCool
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście pomału wzrasta świadomość kobiet na temat skutków inwazyjnych zabiegów fryzjerskich, samodzielnego poprawiania urody, częstych zmian kolorów i codziennego prostowania czy kręcenia pasm. W modzie jest naturalny, zdrowy wygląd skóry i włosów. Do lamusa odchodzą natomiast sztywne od żelu kosmyki, kuriozalne trwałe ondulacje i krzykliwe odcienie takie jak atramentowa czerń, ognista czerwień czy superjasny blond. Coraz większa grupa pań odrzuca reklamowane kosmetyki drogeryjne i zaczyna szukać innych sposobów pielęgnacji ciała, skóry i włosów takich jak kosmetyki naturalne bez parabenów – zobacz sklep Plants For Beauty. Poszukiwania te bezapelacyjnie ułatwia im Internet. To właśnie w sieci kobiety dzielą się informacjami o przetestowanych preparatach, przedstawiają wymyślone przez siebie triki urodowe i polecają godne zaufania salony kosmetyczne i zakłady fryzjerskie.

Jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe blogi poświęcone malowaniu się i dbaniu o urodę.W kwestii pielęgnacji włosów olbrzymią popularność forach zdobyły specjalistyczne kosmetyki fryzjerskie oraz szampony na naturalnych składnikach (na tej stronie szybko znajdziesz odpowiedź).

Dla jednych kobiet liczą się bowiem osiągnięcia techniki , inne natomiast stawiają na siłę płynącą z darów przyrody. Niezależnie od tego, do którego grona należymy, warto pójść w ślady Internautek i pobuszować w sieci w poszukiwaniu skutecznych rad urodowych oraz kosmetyków, których z pewnością nie znajdziemy w pobliskiej drogerii.